| Andrada97 a întrebat:

Sunt curioasa... daca va place sa cititi si daca da, ce carti ati citit pana acum?

7 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Citesc doar daca este carte politista, cum sunt cele de la anthony king, sigurele care mi-au placut si pe care le-as mai citi o data

| Gymy a răspuns:

Pai...
pana vara aceasta nu-mi placea sa citesc dar ma apucat o dragoste de carti:X
din cauza ca m-am plictisit de pc si tv
pai am citit :
don quijote
prizonierul din zenda
marile legende ale lumii de a. mitru
laleaua neagra
robison crusoe

| AleD a răspuns:

Pai imi place sa citesc, dar nu e activitatea mea favorita.acm depinde si ce stil iti place,mie mi-au placut de ex dracula,harry potter,casa noptii, fortele raului absolut, jurnalele vampirilor...sau amintiri din copilarie, desi nu e horror e amuzanta, povestiri de la i-l.caragiale,tot pentru ca sunt amuzante. sper ca te-am ajutat:*

Răspuns utilizator avertizat
| andreisandu28 a răspuns:

Academia vampirilor
Casa noptii
Tristeti de sucub
pistruiatul
amintiri din copilarie
morometi
invitatie la bal
robinson crusoe
legendele olimpului
Vicontele de Bragelonne
Mizerabilii
Agonie şi Extaz
Mândrie şi Prejudecată
Prin foc şi sabie
Roşu şi Negru
Adela (Ibrăileanu)
Maitreyi
La răscruce de vânturi
Sogun (1500 pagini)
Changi
Tai - Pan
Cel mai iubit dintre pământeni
Pe Aripile Vântului
Numele Trandafirului
Vraciul. Profesorul Wilczur
Enigma Otiliei
Dama cu Camelii
moara cu noroc
HARRY POTTER
funda?:*

Răspuns utilizator avertizat
| WiKiPoKidgs a răspuns:

Imi place sa citesc...e minunat... poti patrunde in lumii fantastice doar prin intermediul unei " simple" carti.
Uite cateva din cartiile mele favorite:
-Harry Potter
-Cronicile Wardstone -Joseph Delaney
-Narnia
-Singur pe lume
-Stapanul inelelor
-Twilight
-Jurnalele Vampirilor
-Baiatul care a imbalzit vantul - P.R. Morrison
-Comoara din insula -Robert Steavenson
-Geoge si cheia secreta a universului -Hawking
-etc.

P:S : -Mi-a fost lene sa scriu la toate cartiile numele autorului laughing