| Jameson a întrebat:

Sunt curios daca sunt printre voi cititori inraiti, si tot in acelasi timp si scriitori sau detinatori de blog-utri personale. Astept sa imi dati un semn aici. Va multumesc si va astept.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

De citit citesc. Dar nu am blog și nici nu mă pasionează să-mi fac blog. Citesc ce-mi place și anume cărți cu fenomene paranormale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem un neam de artisti, nu de pescari si vanatori.Vad atatea talente incat ma intreb, daca toti acestia s.ar lasa de meserii si s.ar apuca sa scrie cine ar mai munci in tara asta? Nu am un blog, sunt genul acela ce tinde spre perfectiune si, de nu mi.ar iesi bine, as fi dezamagita.

| Infraverde a răspuns:

Of, talentul meu pierdut si nevalorificat. Am scris... Mult. Dar parca treburile cotidiene mi-au rapit placerea asta. Poate o sa ma reapuc, cine stie. Poate o sa imi fac o cariera din asta. Sau nu.

| Jameson explică (pentru Infraverde):

Buna! Sunt interesat sa te cunosc. Cum putem face cunostinta?

| Infraverde a răspuns (pentru Jameson):

Trimite-mi un mesaj privat. happy

| Jameson explică (pentru Infraverde):

Ai primit mesajul?