| SimSimina1995Sisi222SweetSweet a întrebat:

Cum sa faci mai multi cititori la un blog?(blog de carte)

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti ce inseamna SEO si te apuci de treaba

| MskDesign a răspuns:

In primul rand sa captiveze publicul.

| vioricavio a răspuns:

In primul rand trebuie sa postezi tot timpul articole noi pentru a te mentine in topul cautarilor.Iar altceva ce mai poti face e sa ti faci cont pe google+ daca nu ai, care este un fel de Facebook deci te descurci cu el usor si acolo sunt o multime de grupuri care se ocupa de poezie, compun si colaboreaza. Eu personal am descoperit intamplator o multime de astfel de comunitati acolo.

| SimSimina1995Sisi222SweetSweet explică (pentru vioricavio):

Am cont, imi poti da un astfel de grup? Merci.

| LoLiLop a răspuns:

Sa ai un aspect/design frumos, sa ai prezentari corecte si atragatoare... sa-ti faci cumva reclama

| ghebryell a răspuns:

Trebuie sa postezi cat mai multe articole si sa pui blogul pe un site public ceva sa il vada lumea si o sa ai ma multi cititori in felul asta