| Deutzi97 a întrebat:

Sunt de la Colegiul National "Costache Negri" din Galati, in clasa a 10-a. Clasa mea ar fi interesata de un schimb de experienta intre licee in saptamana "Scoala Altfel". Cineva care e elev la orice liceu, ma poate ajuta sa aranjam un schimb de experienta?

2 răspunsuri:
| Alsodrfegnha a răspuns:

Cred ca liceul meu (Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu) ar fi interesat. Mai exact, clasa mea. Trebuie sa vorbesc mai intai cu diriginta.

| Deutzi97 explică (pentru Alsodrfegnha):

Multumesc pentru raspuns, dar eu caut un liceu intr-o zona de munte unde am avea si obiective turistice pe care sa le vizitam.