| crismaria0708 a întrebat:

Buna!
Sunt in cautarea unei profesoare de chimie cu care sa fac meditatii pentru admiterea la medicina generala in Constanta. Mi-ar putea recomanda cineva o profesoara?
De preferat cineva cu care ati lucrat sau stiti bine acea persoana

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine intreaba ti profesorii la scoală, ei ti ar putea recomanda, noi nu cunoastem pe nimeni.

| zilog a răspuns:

Ar fi trebuit să spui că ești din BăiCoi sau din Buda sau de unde ești tu din SlobozIa
Pt că dacă eu îți recomand o profesoară de chimie din Sărata Monteoru ce faci!?
Este posibil să uiți ceasul cu cuc și un cuțit de pâine în pacienți cum ai uitat să spui de unde ești ca să poată oamenii să îți ofere prof din localitatea respectivă