| alynutza6820 a întrebat:

Sunt în clasa a VIII-a şi vreau să ştiu un site unde pot vedea si eu o brosura cu ultima medie de intrare la liceele din gorj. Fundă! love struck

Răspuns Câştigător
| Solanoo a răspuns:

O sa primesti de la scoala, mai dureaza insa ceva cu totii le asteptam. Deci stai linistita ca vei afla cat de curandwinking

| alynutza6820 explică (pentru Solanoo):

Ok. crying Sper să mă încadrez la liceul respectiv! [cel pe care il vreau].

| Solanoo a răspuns (pentru alynutza6820):

Stai linistita ca mai e pana atunci! Si eu astept cu nerabdare brosurile devil :-ss. Cu siguranta vom prinde undeva bine!winking

| Solanoo a răspuns (pentru alynutza6820):

Ms de fundita! :X

| alynutza6820 explică (pentru Solanoo):

Cu plăceree!