| yuppiiiielena a întrebat:

Buna sunt in Italia de 4 ani si sufar enorm. Am crescut cu bunicii pana la varsta de 9 ani si imi e greu cand ma gandesc ca nu-s langa ei. tata a suferit un accident o fost ars cand eram eu mai mica acum are tot felul de semne pe brate picioare etc A fost operat la cap din cauza asta pentru ca eu dat cu parul in cap cum sa fac sa uit toate astea si sa nu mai sufar din cauza romaniei imi lipseste enorm plang in fiecare zi

Răspuns Câştigător
| Alesy a răspuns:

Imi pare foarte rau.Eu cred ca ai putea sa te intorci in tara.sa mai stai cateva saptamani chiar luni cu tatal tau si restul familiei pentru ca,, eu cred ca si lor le este dor de tine.:d

| yuppiiiielena explică (pentru Alesy):

Mersi esti foarte draguta... dar am nevoie de ceva... cum se sterg mesajele de pe TPU? mersi te pup

4 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai si spune-le ca iti este dor de bunicii tai si nu te poti acomoda si daca vor putea sa vina si ei.Te vor intelege, plangi in fata lor sa fii mult mai creidbila.

| Priss99 a răspuns:

In primul rand imi pare foarte rau de asta!sad
In al doailea rand sunt foarte de acord cu Edy_7330! Are mare dreptate! Doar asa poti rezolva acest lucru!sad

| Edy_7330 a răspuns:

Cred ca nimai tu poti raspunde la aceasta intrebare ia nisie decizii radicale care sa te influenteze in mod pozitiv