| Aldea_Alexandru_1995 a întrebat:

Sunt la Facultatea de Inginerie anul 1 si ma intreb daca as putea sa ma transfer la Facultatea de Economie? Ambele facultati au aceeasi universitate.Si cand ma pot transfera.
Multumesc Foarte mult de ajutor.

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna, Stiu ca nu se poate sa te transferi. renunti si incerci la anul la facultatea de economie dar anul 1. Poti sa te transferi la universitati diferite dar la aceeasi facultati, nu facultati diferite.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Cauta informatia in regulamentele respectivei universitati (cele cate privesc activitatea profesionala a studentilor, capitolul "transferul studentilor").