| anss23 a întrebat:

Care credeti ca ar fi o alegere mai buna? Facultatea de Sociologie si Asistenta Sociala sau Facultatea de Economie Agroalimentara si a Mediului din cadrul ASE? Ati putea sa-mi spuneti parerea voastra despre ambele facultati si pe care credeti ca ar merita mai mult s-o fac?

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Facultatea de Sociologie si Asistenta Sociala e o alegere mai buna. La facultatea de Economie Agroalimentara si a Mediului a fost si fratele meu. Dupa 1 an s-a lasat de ea deoarece i se parea complicata.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate facultățile sunt o loterie, faci ce crezi că-ți place mai mult.
www.alegefacultatea.ro
Pa, pa.