| anonim_4396 a întrebat:

.sunt la facultatea de inginerie mecanica si am materia mecanisme la care nu am inteles nimic..imi trebuie sa fac neaparat un desen dupa o schita pentru a intra in examen. daca ma poate ajuta cineva ..pls

9 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Un desen oarecare s-ar gasi, dar mai greu cu tradusul proiectului aferent.
https://newgottland.com/tag/mechanisms/

Răspuns utilizator avertizat
| pufulescu a răspuns (pentru renataa):

Nici eu n-am inteles nimic din materia aia, imi pare rau!

Răspuns utilizator avertizat
| Marin_Constantin_1905 a răspuns:

Incearca sa gasesti un curs online la acea materie si sa intrebi ceilalti colegi ai tai cum au facut.

Răspuns utilizator avertizat
| Marin_Constantin_1905 a răspuns:

Macar un coleg de-al tau a inteles? Daca da, spune-i sa te invete. Daca nu, intreaba-ti profesorii si spune-le daca te pot invata din nou, sau macar sa te ajute.

Răspuns utilizator avertizat