| xBiboCup a întrebat:

Sunt la liceu de cateva zile si abia fac cunostinta cu colegii dar faza e ca ziua mea de nastere e prima si nu stiu ce sa fac. Sa ii las sa ma faca bulangiu laughing sau sa fac ceva sa iesim sau chestii de astea tongue
funda

Răspuns Câştigător
| Grimster a răspuns:

Daca te-ar "face bulangiu" inseamna ca nu merita sa faci ceva impreuna cu ei. Sfatul meu e sa nu faci nimic. Tre' sa-i cunosti prima data, sa vezi ce personalitati au, poate unii n-o sa-ti placa. Nu e obligatoriu sa-i scoti in oras doar pentru ca sunt colegii tai de cateva zile. Decizia ramane insa a ta.

1 răspuns: