| SilverEyes a întrebat:

Sunt la liceul Dimitrie Leonida la profil electronica automatizari in clasa a 9a. As dori sa ma mut la Mihai Eminescu la filologie jurnalism. Imi puteti va rog spune din ce se da diferentele, din materiile pe care nu le faci, sau doar din cele din care se da teze la profilul respectiv? Multumesc.

4 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Din conjugarea verbelor si acordul intre subiect si predicat.

| SilverEyes explică:

Nu, sunt din Oradea.

| SilverEyes explică:

Cum sa va spun, sunt pana peste gat satul de raspunsuri ca ba nu stiu sau ca ba habar nai sa scrii in limba romana. Daca stiti sa raspundeti la intrebare atunci bine iar daca nu atunci vedetiva de ale voastre si nu va bagati doar ca sa va aflati in treaba.

| razvanyoung a răspuns:

Din cate am inteles esti din Bacau! laughing
Si eu sunt a9a la Saligny, mate-info!
Nu stiu eu prea bine treaba cu diferentele dar eu as ramane la electronica -automatizari, electronica e de viitor, dar oricum fiecare face ce ii place!
Peace si scuze de OFF!