| PaulAdrian17 a întrebat:

Buna! Sunt la master si ma gandeam sa fac ca si lucrerea de diploma pe o firma, mai exact pe Netflix. Credeti ca o sa intampin dificultati in gasirea informatiilor financiare despre companie?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Dacă-ți faci masterul în domeniul ăsta, ar trebui să știi că Netflix este o companie publică listată la bursă. Prin urmare nu ar trebui să ai dificultăți în găsirea datelor financiare.

| Alex20021 a răspuns:

Salut! nu este mai simplu sa cauti deja informatiile si vezi cat de usor iti este si dupa sa mergi la proful tau sa ii spui ce tema ti-ai ales?

| PaulAdrian17 explică (pentru Alex20021):

Am întrebat de date financiare nu ți am cerut să mi scrii lucrarea! Dacă nu vrei să mi răspunzi e ok, dar nu da comentarii răutăcioase!