| ZambetulNebuniei a întrebat:

Doresc sa ma retrag de la "concursul de inscriere" la Universitatea Transilvania, facultatea de stiinte economice.
Daca ma voi duce maine sa le cer dosarul, exista sansa sa intampin dificultati?
Mentionez ca mi-au oprit (mie si altora) diploma de bac in original, cu mentionarea ca: "doar vi sa iti ceri dosarul si aia e, daca vrei sate retragi."

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu vei avea probleme! Din cate stiu ( de la alte univesitati), doar taxa de inscriere nu se restituie candidatilor care isi retrag dosarul.

| ZambetulNebuniei explică (pentru alessia5158):

Multumesc! Nu am luat in calcul ca ar exista vreo sansa sa imi fie restituita.

| alessia5158 a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Cu placere si bafta in continuare!