| ZambetulNebuniei a întrebat:

Doresc sa ma retrag de la "concursul de inscriere" la Universitatea Transilvania, facultatea de stiinte economice.

Daca ma voi duce maine sa le cer dosarul, exista sansa sa intampin dificultati?

Mentionez ca mi-au oprit (mie si altora) diploma de bac in original, cu mentionarea ca: "doar vi sa iti ceri dosarul si aia e, daca vrei sa te retragi."

(Imi cer scuze, pentru repostare!)

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Iti poti retrage inscrierea, daca asa ti-au zis.am un prieten care, la fel, a intentat o cerere de retragere a inscrierei si si-a primit dosarul inapoi.(la ASE). Bafta!

| ZambetulNebuniei explică (pentru SergiuBoss11):

In cat timp si l-a primit inapoi?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Pe loc.