| Ana55517 a întrebat:

Buna, sunt la profil pedagogic iar astăzi am aflat ca am 16 absente nemotivate pe tot anul. Voiam sa va întreb dacă se scade vreun punct la purtare. Dirigu mi-a zis ca sunt in stare sa mi se scadă. Când o sa dau la o grădinița o sa-mi afecteze cu ceva? Si absentele sunt in luni diferite de exemplu 1 Martie 4 in Aprilie, niciodată n-am avut 10 intr-o luna

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La 20 pierzi un punct. Deci mai ai...

| norisorulpufos a răspuns:

Ai și tu dreptate.
Facultatea ar trebui să se numească grădiniță.
O face oricine dacă are bani.

| alexaa3532345646 a răspuns:

Din păcate la final se adună toate absențele de pe parcursul anului și pentru 10 absențe se scade un punct. Dar acum depinde și de dirigu tău, dacă e om de treabă poate să mai facă excepții.