| helppppppppppppppppppppp a întrebat:

Buna!
sunt la un liceu cu profil mecanica daca as vrea sa devin asistent as pute?
sau ce ar trebui sa fac pentru a deveni?

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Asistent medical sau ce fel de asistent? Sigur ca se poate. Iti iei bacalaureatul si apoi faci o scoala postliceala. Bafta!

| paulmicutz a răspuns:

Toata chestia este ca nu conteaza liceul pe care il faci conteaza sa iei bacul dar daca nu esti la liceu cu specificul acesta la facultate ai sa intri cu plata.

| Underworld2 a răspuns:

Dupa ce iei bacul poti sa faci un curs cu specialitate in asa ceva sau o facultate cine stie.happy.

Si da vei putea devenii orice iti doresti^^.