| Laryla a întrebat:

Bună!
Sunt la un liceu de agricultura iar în semestrul 2 vreau sa ma transfer la un alt liceu dar nu știu pe ce profil. Îmi puteți da niște idei de profil?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Transferul cu schimbarea profilului, de regula, nu se poate face in vacanta dintre semestre, doar in vacanta de vara.
N-avem cum sti ce profil ar fi mai bun pentru tine, doar tu poti sti aceasta, in functie de calitatile si preferintele tale.

| emilllyya a răspuns:

In general nu se poate schimba profilul la transferul intersemestrial. Si nu, nu putem sti noi ce ti se potriveste si ce iti place tie. Daca mie uneia imi place X tu e posibil sa urasti acel lucru.