| alipinky13 a întrebat:

Buna!
Sunt noua pe aici si nu prea ma pricep, dar o sa incerc sa fiu cat se poate de clara...Anul acesta termin clasa a8a, si as vrea sa merg la liceul sportiv din Arad...problema este ca nu prea stiu, in ce constau probele acelea, si de ce am nevoie pentru a ma putea inscrie.
Daca este cineva din zona, si ar putea. sa ma ajute cu niste detalii! Multumesc!

1 răspuns:
| Nuuu a răspuns:

Nu sunt din Arad dar pot sa iti zic ce am mai auzit si eu ca trebuie!
La liceul sportiv de la mine din oras sunt clasele repartizate pe sporturi! De exemplu cine se pricepe la baschet da problele la baschet si automat intra intr. o clasa de baschet.Si asa se face la toate sporturile! Nu stiu daca si la tine in oras este la fel, dar macat ti.am dat o idee!
Sau ai putea sa intrii pe site. u Liceului si acolo o sa gasesti mai multe detalii!