| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Sunt noua pe aici si nu prea ma pricep, dar o sa incerc sa fiu cat se poate de clara...Anul acesta termin clasa a8a, si as vrea sa merg la liceul sportiv din Arad...problema este ca nu prea stiu, in ce constau probele acelea, si de ce am nevoie pentru a ma putea inscrie.
Daca este cineva din zona, si ar putea. sa ma ajute cu niste detalii! multumesc!

1 răspuns:
| Cryzy a răspuns:

Eu zic sa te duci direct la liceu si sa intrebi acolo.winking