| gabi659 a întrebat:

Buna, sunt pe clasa a 11-a si am ramas corigent la romana, a zis profesoara ca o sa ne asculte din Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi, as vrea sa stiu de unde pot invata romanul mai detaliat (toate intamplarile din poveste) corigenta este pe 10 iulie. Multumesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la inceput pana la sfarsit.

| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti mura in gura pe YouTube. laughing Cauta seria lui Zaiafet cu operele de bac, cred ca ii spunea zaiabac.

| gabicoo a răspuns:

Citește cartea! Cititul nu doare! O să te doară spinarea atunci când ai să ajungi la cules de căpșuni!

| Smmo a răspuns:

Il ai, l-ai citit, ca nu e mare lucru?
https://www.youtube.com/watch?v=KMfYPzyZCrI