| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Sunt studenta la Iasi in anul I si as vrea din anul II sa ma transfer la Cluj, la aceeasi facultate si aceeasi specializare. Este posibil acest transfer cu echivalare fara a mai incepe facultatea din anul I? Nu am gasit prea multe detalii despre acest subiect. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti transfera, intrand in anul II, dar numai daca ai promovat anul I la actuala facultate si daca ti se aproba cererea de transfer.