| anonim_4396 a întrebat:

Buna, sunt ultimul an la AMG si as dori niste sfaturi de unde as putea lua informatii despre HDS.
Aceasta tema am ales sa o prezint la licenta.
M-ar ajuta foarte mult niste link-uri daca s-ar putea.
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Informațiile trebuie luate din cărți. Pe ultima pagină va trebui să scrii Bibliografia.
Cu cine faci licența? Ar trebui să te îndrume în legătură cu proiectul, conținutul. Nu poți scrie orice doar să fie 30 pagini, exemplu, e pe capitole, subcapitole, studiu de caz, etc. Mergi la biblioteca școlii și vezi ce cărți găsești.

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Nu ne da voie sa luam cărți din biblioteca. Motivul sa nu aducem virusul. Deci e normal sa ma informez de unde pot

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt biblioteci pe net, cumperi cărți de acolo, de la ei. Sunt o grămadă de cărți pe toate afecțiunile posibile.