| mariaale a întrebat:

Sunteti de acord sa fiim 8 judete in toata tara?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu.logic ca nu sunt!
trebuie sa ne schimbam actele din banii nostri, trebuie sa ne schimbam numerele la masini.etc!
pentru ce? pentru ca nu mai primesc ei bani pe judete dupa 2012?
te rog ...defapt le e, ca nu o sa mai aiba ce sa fure...

11 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Nu... si nu ca as avea ceva impotriva ideei lor minunate.doar ca trebuie sa schimbi tot incepand de la buletin, permis etc,. si cine plateste.noi bineinteles ca au inceput sa ne dea banii afara din casa. Halal tara avem e vai de noi si asta cred ca este abia inceputul...

| Catalion a răspuns:

Pe urma daca vreau sa intreb de exemplu unde e judetul Calarasi, o sa intreb unde e judetul numarul 4 sau cum? Nu prea sunt de acord.

| ChristinaO a răspuns:

Pentru mine,chestia asta cu judetele a sunat exact ca si aberatia cealalta:"hai sa dublam filmele in romana".Mda,noi,intr-adevar,o ducem prea bine,si acum,trebuie sa facem ceva, ca sa nu ne plictisim, nu de alta.In chestiunea asta,ar trebui lasat poporul sa decida,insa, nu se mai merge nici macar la vot. Tara asta a noastra e ceva unicat, va zic.Acuma,fie ce-o fi, da' numa' spre bine nu mergem...Ca la noi, la nimeni

| prye a răspuns:

NU:o cine a spus asta?

| bogz a răspuns:

Nu! Cum o sa spui cuiva mai exact de unde esti?

| 7alexandru7 a răspuns:

E cea mai mare porcarie posibila! pai noi nu mai avem bani ca sa ne facem poftele si nevoile si astia vin cu tampenii ca sa ne faca sa mai platim atatea si atatea, sa stam la cozi si sa ne pierdem timpul din cauza unor IDIOTI cu idei tampite! Sistem de RA.T cu oameni de Ca,, t!

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Clar.Si sa fie:Constanta,Galati,Bucuresti,Iasi,Timisoara,Brasov, Tulcea, Dolj

| cocoman a răspuns:

NU. dupa ce ca abia se descurca asa cum sunt.mai vor sa le faca si 8 regiuni angry...cum o sa se numeasca? Regiunea Dobrogea? Regiunea de centru? Regiunea Moldova? etc.mi se pare o tampenie...si ar trebui sa protestam.sa zicem ca nu suntem deacord.ca DEMOCARITE inseamna puterea poporului iar daca poporu are putearea inseamna ca si noi ar trebui sa fim consultati in astfel de decizi

| PiNkIiiIiIiEeeEeEe a răspuns:

Nu... ei fac asta doar ca sa nu zica lumea ca nu schimba nimic in tara astaoh go on

| AddictedToMDMA a răspuns:

Degeaba suntem noi de acord sau nu suntem, pentru EI nu conteaza. Pentru parlamentarii p****i nu conteaza. :-)