| newaccountbye a întrebat:

Buna, TPU! Voi din ce județe sunteți? ????‍♀️

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intr-un judet din sud-est.

| Catrice a răspuns:

China

| Fatamuntilor a răspuns:

Care,,admini''? eu stiu ca Cristina e singurul admin de pe TPU! PE vremuri era si Alexandra! Probabil aia de care spui tu sunt moderatori.Insa doar Cristina va raspunde mesajelor utilizatorilor atat pee-mail cat si pe site.

| Fatamuntilor a răspuns:

Stai linistit draga, nu sunt moderator! Ce te face sa crezi asta!

nu EU am sters postarile tale.
Singurul lucru pe il pot face e sa raportez(utiliztorii care nu ma au la ignor) si sa scriu la contact.
Dar cred ca orice raport sesizare este inutil! Unii desi pusi pe lista celor averizati isi fac cont nou.Si nu au voie.
Stai linistit ca nu cei care sterg postarile sunt de vina.
Fie vorba intre noi cam jumatate dintre postari nu au ce cauta aici.

| ReddY25 a răspuns:

Iași

| Caro34 a răspuns:

Bună! Mehedinți, Bihor, Timiș?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constanța

| newaccountbye explică (pentru anonim_4396):

Cât noroc sa ai, frateee?

| Continchiscontsters a răspuns (pentru newaccountbye):

-_- nu-i cum crezi Constanța când o sate naști și o sa trăiești acolo și lumea de acolo când ai sa vezi viata Adevărată cum este și oamneii o să-ți dai seama ca nimic nu-i cum se spune ca este de fapt Constanța.

| Continchiscontsters a răspuns (pentru newaccountbye):

Sunt cartiere care nici poliția nu întra acolo sunt zone care dacă team văzut bine aranjat teau loat și nu mai ai nimic pe tine drogați fără limita ia întrebăl o să-ți recunoscă ce este de fapt Constanța și cum este cu Adevărată Constanța acolo trebuie sa fi bazat pe tine altfel ești terminat de tot.

| Continchiscontsters a răspuns (pentru newaccountbye):

De munca este sunt full construcții și o grămadă da mulți nu te plătesc corect te fură te muncesc până nu mai ști de tine și nici bani nu ți mai da munca ta cinstit alți plin de bișnițari și pariuri sportive pe străzi nu-ți mai spun chiar trebuie sa ai sânge în tine dacă vrei sa trăiești acolo Constanța este un haos mare și multe treburi ilegale se învârtă acolo...

| BogdanM275 a răspuns:

Cluj