| PattyC a întrebat:

testele initiale se pun in catalog?
P.S sunt clasa a V-a

7 răspunsuri:
| itsirc3 a răspuns:

Din ce stiu eu profesorul poate elege daca vrea sa le treaca in catalog sau nu.

| YONTU a răspuns:

Buna!
Testele initiale si cele predictive nu se trec in catalog! happy

| Stella17 a răspuns:

Buna acum depinde de profesor, dar testele initiale nu se trec in schimb eu am o profa dusa cu pluta la istorie care trece orice test in catalog.

BAFTA!

| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Tocmai am trecut in clasa a 6-a si in a 5-a la testele initiale, profesorii ne-au spus daca trec in catalog sau nu, notele... unii au trecut, altii nu, altii au trecut daca erau mari puppy dog eyes funda?

| PattyC explică (pentru ĦαvɘƑȕη):

Poate daca erau profesori rai.

| qMihaaaLuvYou a răspuns:

Si eu sunt clasa a V-a! Testele initiale nu se pun in catalog!

| artemis01 a răspuns:

Nu