| Deea852 a întrebat:

Tocmai am intrat la liceul Dante Alighieri. Imi poate spune si mie cineva cum e pe acolo? Cum sunt profesorii, cum sunt elevii? Multumesc anticipat. big grin

Răspuns Câştigător
| Ropidox a răspuns:

M-ai nimerit! Si eu sunt in acelasi liceu! O sa incep cu profesorii.Ca in orice liceu sunt si profesori de treaba si profesori severi.Dar 95% din ei predau foarte bine.Este un liceu lipsit de scandaluri, elevi care nu cauta cearta si dupa parerea mea este locul cel mai potrivit in care sa si inveti dar sa te si distrezi.

| Deea852 explică (pentru Ropidox):

Multumesc mult. Mi-a mai trecut din frica mea pentru liceu. Nu stiu de ce, dar mi-e frica laughing Sper sa fie asa cum spui tu.happy