| divergentUriah a întrebat:

Bună!
Tocmai am trecut in clasa a 9a la liceu si fiind la mate-Info profa insista ca fiecare elev sa se înscrie la niste cursuri online, CISCO din cate am inteles. Ni s-a spus ca nu e obligatoriu deci e la atitudinea fiecăruia daca se înscrie sau nu. Întrebarea mea este: merita sa te înscrii? Îmi puteri da niste detalii? Îmi poate fi cumva de folos in viitor?

Răspuns Câştigător
| Dintrebare a răspuns:

Daca te inscri, rau nu are ce sa se intample. Vei avea un lucru in plus de pus in CV. Asa ca de folos iti poate fi. Sunt tot felul de firme care fac cursuri in diverse domenii. In general nu se invata mare lucru la cursurile astea. Dai banii si vine diploma. Acum vezi si tu ce zic colegii tai. Daca colegii se inscriu, eu zic sa te inscri si tu