| Roxana1990 a întrebat:

Am o problema cu Microsoft office word 2007, as vrea sa renumerotez paginiile, deoarece vreau sa incep renumaratoarea doar de la a4-a pagina, nu de la prima. Dau Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Vargau97 a răspuns:

Buna! Poti face asta in felul urmator : scoti numerotarea automata si creezi subsol la fiecare pagina. Selectezi sa incepi sa scrii de la mijlocul randului scrii paginile si cam asta este tot. Funda please. Si inca ceva; Cum pot da si eu funda?