| TheQuestioner a întrebat:

Ok, maine oficial sunt clasa a 9-a, ne-am intalnit cateva fete acum 2-3 zile si diriginta (care o avem acum ) ne-a spus sa ne aducem in prima zi de scoala un caiet cu noi, ca cica cei de a9-a de anul trecut in prima zi au facut ore... si a zis ca au facut ori o ora de rom sau dirigentie sau pe ambele, acum vroiam sa va intreb este posibil sa ne dea test in prima zi de scoala?

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu,stai liniştită. Doar din a doua.

| PrecioussGirl a răspuns:

Eu de cand ma stiu in prima zi de scoala, aia in care se face careul etc, nu sau facut ore straight face
dirigentie si atat. ne dadeau manualele, orarul si na ne mai ziceau noutati etc.
in urmatoarele zile da dam testele predictive.

| StarDust_2887 a răspuns:

Eu am intrat a 9a anul trecut si ne-a dat test in prima zi [noutiuni generale din toate materiile] si am facut si ore straight face... dar din cate stiu eu dirigu meu e singuru prof care face asa ceva oh go on