| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

am dat bacul la romana si am taiat 2 cuvinte si nu am vazut si am taiat cu o linie toata propozitia si am taiat alea 2 cuvinte de 2 ori si la final am gresit numaratoarea si la ultima pagina am scris 11 pagini in loc sa scriu 10 si am transformat din 1 in 0 si nu au zis profesorii nimic, desi am intrebat daca e ceva...au zis ca nu are nimic...imi va anula lucrarea?

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Daca n-au zis nimic profesorii inseamna ca e in regula. Ei au fost instuiti si stiu cum arata o lucrare care trebuie rescrisa de elev sau anulata, asa ca nu mai dispera ca din 5 fraze pe care le-ai scris abia am inteles ce ai facut de fapt.

| sierra1 a răspuns:

Keep calm și așteaptă nota

| ywar a răspuns:

Eu te-as anula pe tine de tot... Elevul Gulie sau cum te cheama... anulat! Il declaram nul si pierdut. Citeste intrebarea pe care ai pus-o si o sa vezi ca nu intelegi nimic. Fara subiect, fara predicat, fara logica, fara nimic. De altfel, ma mir si eu ca un inconstient: asta e cerința zilelor noastre.