| ALEXA2387 a întrebat:

am o întrebare, cu ce medie poți intra la facultatea de asitenți medicali? P.S: Vreau la facultate nu la postliceală.

2 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Vrei la facultate, nu la potliceala? Invata bine, tata, si nu o sa te mai intereseze ultima medie de intrare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La care facultate de asistenti medicali? Media nu a aceeasi in toate orasele. Si sa stii ca si postliceala e buna, ca si de acolo tot asistenta iesi plus ca o sa inveti mai multa practica.