| Amplifier a întrebat:

Buna TPU am o intrebare despre evaluarea nationala : la matematica am pus intr-un chenar raspunsurile la un exercitiu si la altu am scris datele, am tras o linie si am inceput rezolvarea e posibil sa imi anuleze lucrarea?

Răspuns Câştigător
| deeadeea111 a răspuns:

S-ar putea sa fie considerat semn, insa nu am auzit pana acum ca unui elev sa i se anuleze lucrarea
succes!

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nu trebuia sa pui in chenar raspunsurile.
Se poate considera semn distinctiv.
Cu linia sub text mai putin.

| Madutzza98 a răspuns:

E posibil sa fie considerat semn si sa ti-o anuleze sad... Dar roaga-te sa nu pentru ca daca o sa ti-o anuleze o sa fie foarte dificil pe urma

| Amplifier explică (pentru Madutzza98):

Adica, nu o pot sustine din nou?, sau sa vin cu o explicatie anume

| Madutzza98 a răspuns (pentru Amplifier):

Pai ba da o sa o dai din nou, dar cine stie ce subiect o sa iti vina si cat de greu o sa fie tongue subiectele de anul acesta au fost foarte usoare