| andreyys10 a întrebat:

am o intrebare legata de transfer la alt liceu. eu acum sunt in a 9a la profilul mate-info si vreau sa ma transfer din a 10a in alt oras, tot la acest profil (mate-info). ce trebuie sa fac? sa merg intai la liceul la care vreau sa ma transer sa vad daca sunt locuri libere? sau ce anume?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa faci o cerere motivata catre conducerea liceului la care vrei sa te transferi, care sa fie semnata si de un parinte. Succes!