| Mariuca179 a întrebat:

Am o intrebare urgenta. Trebuie sa pun optiunile pentru liceu și am o nelamurire... daca eu pun prima data un liceu cu o medie mai mare si pe urma pun un liceu de media mea, daca altul pune prima data liceul pe care eu l-am pus al doilea, se poate sa intre inaintea mea si eu sa nu intru la acel liceu, ci la al treilea? Va rog sa imi raspundeti din tot sufletul!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are importanta ordine optiunilor, decat pentru a intra la licee in ordinea pe care o vrei. Indiferent pe ce loc ai pus o optiune, daca n-ai intrat la o optiune anterioara, vei intra sigur la optiunea pentru care ai media mai mare, chiar inaintea celui care a pus optiunea respectiva pe locul intai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu intrii la primul calculatorul o sa te repartizeze la al doilea deci daca ai media necesara nu ai de ce sa iti faci griji.