| nican12 a întrebat:

Buna,TPU! Am o mica problema! Este legata de profesoara mea de matematica! Uneori ma inteleg super bine cu ea,alteori ne certam!
Ca sa fiu mai deschisa, este o profesoara putin mai 'speciala' ca sa zic asa.In sensul ca face multe glume. Unele chiar prostesti.Dar noua ne place cand face asa. Se si enerveaza repede! Nu sunt foarte buna la mate,dar nici foarte varza! Uneori ma simt atat de aproape de ea,alteori foarte rece. Uneori se comporta m-ai exigent cu mine,alteori foarte nasol. Uneori chiar fara sa o enervez. M-am gandit la multe posibilitati, raspunsuri. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Adi200101 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema. Si profesoara mea face multe glume ( cele mai multe prostesti) si se comporta cu mine cand exigent, cand "mai de treaba" sa zic asa. Dar e suparata, si mi-a zis si mie, ca nu lucrez exercitii, ca nu-mi fac temele. Si ii dau dreptate. Asa ca...