| BuBu2403 a întrebat:

Am instalat messenger 12 si cand vorbesc cu cineva imi apare dar foarte tarziu. As vrea sa instalez yahoo messenger 10 dar nu pot nu imi accepta. Spuneti-mi ce sa fac sa nu imi apara intarziat sau cum sa instalez messenger 10.

4 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Incearca ce a spus si Lvrkiosif. Sau procedeaza la fel dar cu messenger 11. Il poti lua de aici: http://filehippo.com/download_yahoo_messenger/. Si inca ceva: uita-te sa nu fie varianta beta, pentru ca nu functioneaza corect. bafta!

| Lvrkiosif a răspuns:

Il dezinstalezi apoi instalezi yahoo 10

| BuBu2403 explică (pentru Lvrkiosif):

Nu merge sa instalez yahoo messenger 10. Am luat toate site-urile la rand.

| Lvrkiosif a răspuns (pentru BuBu2403):

Trabuie intai sa dezinstalezi pe cel care il ai si apoi incerci sa instalezi altul