| SportBoy a întrebat:

Am o problema!
Deci eu trec in clasa a 7-a si la sfarsitul lunii august vreau sa ma transfer la liceul de arte "George Apostu" din Bacau.
Intrebarea mea este daca in acea perioada de timp se mai poate aproba transferul la astfel de liceu.
Funda!

1 răspuns:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Nu cred ca in August va fi ceva, deci ori in Septembrie, ori la inceputul semestrului 2.Insa inainte sa te transferi la o scoala de arte va trebui sa dai un examen de aptitudini(desen, picturasi poate modelaj sau sculptura)