| crysty1067 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare am primit acum 30 min un mass de la toata lista ca ACTA la ora 00:00 va inchide messu e adevarat?

Răspuns Câştigător
| BodyFleci a răspuns:

Nu! Porcarii... Si stai sa vezi nu se se va inchide. ACTA nu poate face nimic atata timp cat nici nu am semnat ca suntem de acord. Sper ca ti-am fost de ajutor.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu cred așa ceva! Nu tot ce zboară se și mănâncă.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat.

| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

Cum sa decida ACTA( Care e un tratat, nu o persoana sau organizatie) sa se inchida messu. Nu exista asa ceva, e o tampenie, mai circula massuri gen:"din cauza numarului prea mare de utilizatori, celui care nu da massul mai departe i se va sterge contul de yahoo!". Niste gunoaie de oameni care nu au ce face...

| Marius_1376 a răspuns:

laughing))). nu e adevarat. Romania a scapat de ACTA

| crysty1067 explică (pentru Marius_1376):

Nu dar asta stiu si eu dar am primit de la toata lista adica de la cam 200 de persoane si de aia vroiam sa cer si parerea voastra

| Marius_1376 a răspuns:

Ba da am semnat acta undeva in coreea sau japonia. dar de saptamana trecuta am renuntat. a fost si la pro tv in ceva seara.

| crysty1067 explică:

Pai stai ca iti arat massu ACTA - a decis ca in aceasta seara sa se inchida aplicatia Yahoo Messenger de la ora 00:00 pentru sematul presedintelui Basescu deoarece au semnat si alte 23 de tari in Bucuresti au iesit 3000 de tineri sa prostesteze

| emyyyy a răspuns:

Vrajeala