| alessia a întrebat:

am o intrebare cam... dar na.cum se trimite mass la toata lista deodata?

Răspuns Câştigător
| justme97 a răspuns:

Intrii in lista de mess si sus deasupra persoanelor din lista scrie friends dai click dreapta pe el si iti apare broadcast an IM to this group dai click pe el apoi apare o casuta scrii acolo mesajul si apoi dai send
asta e tot
frunda?

2 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Apasa ctrl+ m in acelasi timp, apoi alegi cui vrei sa trimiti mesaj, il scrii, si dai send.

| anonym_5376 a răspuns:

Pai selektezi toate pers deodatha si dai click dreapta si apesi Instant message. scrii mesajul si apoi apesi enter