| Marza_Denisa_Maria_1998 a întrebat:

Am si eu o intrebare

Ce inseamna cuvantul "a diziona" am cautat in dex si nu am gasit.
FUNDA cel mai bun raspuns

multumesc

Răspuns Câştigător
| costycostache a răspuns:

Http://www.dexx.ro/....../index.php asta e tot ce am putut gasi

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu am auzit de acest cuvant in limba romana si nu exista daca nu l-ai gasit in dexonline.ro. Poate este vorba de alt cuvant asemanator, de ex. a viziona. Spune contextul in care l-ai auzit si poate te pot ajuta. Numai bine!

| onasis1961 a răspuns:

Acest cuvânt, nu face parte din limba Română! Poate ai stat în Italia şi faci o confuzie cusaddizionario) care se traduce dicţionar!