| Hermyone a întrebat:

Am si eu o intrebare: Ce licee pe profile mate-fizica sunt in Bucuresti? Pana acum am gasit doar Mihai Viteazul, si as vrea sa am mai multe optiuni. Nu ma deranjeaza sa primesc si ceva propuneri. Multumesc anticipat! happy
P.S:

3 răspunsuri:
| Georgiana2505 a răspuns:

Specializarea matematica-fizica face parte din specializarea stiinte ale naturii.Nu cred ca vei gasi undeva sa scrie matematica-fizica.Vei gasi scris stiinte ale naturii.
Deci, in Bucuresti ai de unde alege.

| EllaEli a răspuns:

Sava, Vianu, Mihai Viteazu, Cosbuc, Hasdeu, Moisil, Spiru Haret, Lazar, Iorga, Sincai... Astea ar fi destul de bune. happy

| Hermyone explică (pentru EllaEli):

Da, o singura problema: au profil mate-INFO, nu si mate-fizica... Bine, in afara de Mihai Viteazul. Oricum, multumesc de ajutor!