| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU. Am și eu o întrebare dar va rog fără miștouri.
Cum se face un copil? Dacă puteți să-mi spuneți tot procesul va rog.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu știu ce sex ai, că te-ai protejat sub Anonim. Văd dela distanță ( remote viewing) că ești fată, minoră, iar nu troll.
Un copil se face făcând sex normal cu un bărbat, fără prezervativ, în perioada fertilă a ciclului lunar. Apoi procesul decurge de la sine.

| anonimg a răspuns:

Pentru că ai scris cu doi de "i", atunci cuvântul se referă la copii xerox. Deci la un xerox se pot face copii.

Dacă am înțeles întrebarea în mod greșit, atunci răspunsul îl găsești aici: https://youtu.be/Sf5fIagH_-8

| wildthing a răspuns:

Un pamantean se duce intr-o vizita pe Marte. Acolo il intampina o martianca pentru a-i fi ghid. Il duce peste tot, ii arata cum merg lucrurile pe acolo, iar la un moment dat ajung intr-un loc unde o femeie mesteca de zor cu un facalet intr-un ceaun al carui continut fierbea pe un foc.
Pamanteanul: Ce face femeia aia acolo?
Martianca: Face copii.
Pamanteanul: Pai asa se fac copiii la voi?!
Martianca: Da! La voi cum se fac?
Ii arata pamanteanul cum se fac copiii pe Pamant, iar cand termina, evident se opreste.
Martianca: Gata?
Pamanteanul: Da!
Martianca: Si copilul unde e?!
Pamanteanul: Eh, copilul...peste 9 luni!
Martianca: Pai si de ce te-ai oprit din mestecat?!

| blairelovesmusic a răspuns:

Este un proces complex, dar distractiv. Du-te pe un site numit Pornhub, du-te pe bara de căutare şi caută "sex" (numele procesului). Distracţie plăcută! happy

Răspuns utilizator avertizat