| Rebeca2911 a întrebat:

La liceu, la profilul uman, filologie bilingv engleza, ce ore se fac si de cate ori pe saptamana si la ce se refera "Bilingv", adica [,] care e diferenta intre Filologie simplu sau intensiv si bilingv? Vreau, daca se poate si parerea cuiva care este la Bilingv-engleza, adica daca este usor sau greu si daca e grea materia! puppy dog eyes Va multumesc anticipat! :*

4 răspunsuri:
| AndyNazir a răspuns:

Eu sunt la bilingv engl.
id meu e andreeam_15@yahoo.com
putem sa vbim. acolo happy

| MeGusta a răspuns:

Aaaa, pot sa-ti spun doar ca la bilingv ai mai multe ore la engleza.mi se pare ca 6 sau 5.eu nu prea am voie sa vorbesc, sunt la stiinte ale naturii...dar ma rog.

| Pisiiii a răspuns:

Buna,la blingv engleza sa fac exact aceleais ore ca la filologie doar ca se adauga o ora de geografia Angliei si una de istoria Angliei. :*:* Si 4 ore de engleza pe saptamana.Un profil foarte interesant.

| hermione a răspuns:

Ai pus o intrebare buna...si eu as vrea sa ma duc la acelasi profil si ama uzit ca se fac 2 ore de latina pe saptamana,am auzit ca se fac multe ore de engleza(cred ca in fiecare zi) si franceza si ore de romana,istorie, geografie, logica(intra 9 a)iar dupa aia alte obiectetot gen civica> cred ca int-a 10 economie, a 12 educatie, psihologie a 11 a... antrepretoriala.Si stiu ca matetematica se fac putine ore intra 9 si a 10 iar intr a 11 si a 12 nu se mai face. Sper ca te-am ajutat!