| Marylol a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare pentru cei din Tulcea vreau sa-mi spuneti cele mai bune licee din Tulcea si alte informatii daca stiti?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Spiru Haret
Grigore Moisil
Economic
Colegiul Tehnic Henri Coanda
Acestea sunt cele mai bune dar desigur conteaza si profilul la care dai.
Colegiul spiru haret - este plin de oameni de bani gata care sunt gata oricand sa si invete si sa se si distreze deci este un liceu super ok din toate punctele de vedere.
Grigore Moisil - unde lumea se chinuie sa invete si multi sunt tocilari
Economic - Unde sunt multe fete nataflete unele care vor sa invete altele ca sa se distreze
Colegiul Tehnic Henri Coanda - Lumea este pe distractie dar cand este cazul se pun si pe invatat

| anonim_4396 a răspuns (pentru MeConstantine):

Haha, m-a amuzat descrierea.

| Marylol explică (pentru MeConstantine):

Nu as da le spiru nici moarta dar as da le economic