| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappy Am si eu o mica, mare problemahee hee
pe primul semestru am ramas fara teza data( am note dar nu si pe cea de la teza)... raman cu situatia neincheiata, trebuie sa dau corigenta la vara? este prima data cand mi se intampla asa ceva si nu am idee de ce ma asteaptabig grin
va multumesc!happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e de ras, nici de zambit! Nu stiu la ce ai teza nedata, dar te anunt ca profesorul acela este ....prostanac, scuzati limbajul. Adica daca nu ai putut sa vi in acea zi iti da o ora la dispozitie pentru a da teza... Ramai corigent/a! Pacat

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pacatbig grin... profu mi-a zis ca o dau pe 1 decembrie( ma gandeam k nu se va stresa sa ma ajute sa nu ajung in situatia asta) mersi pentru raspunshappy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu placere, insa chiar imi pare rau pentru tine... Daca a spus, fa-i referat la directoare! Ca sa il trezesti putin, sa se streseze, iti garantez, este cea mai buna solutie!

3 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Nu-i problema cauta profu / profa (cat mai repede posibil) si da-ti teze si ai rezolvat.