| Paulina_Artimon_2004 a întrebat:

Am și eu o nelămurire.
La ora de religie doamna profesoara ne-a spus dacă putem, sa aducem câte ceva pentru copii nevoiași, fără posibilități, care se afla la cămin sau în centre de plasament.
Eu vreau sa donez, sa fac câteva cadouase, dar nu știu ce anume ar trebui sa pun în ele.
In afara de haine. Ma puteți ajuta va rog? Va rog dacă de poate, în cel mai scurt timp posibil, dau fundă!

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Carti pentru copii, portocale/mandarine/clementine si toate fructele de sezon, dulciuri, rechizite.

| Paulina_Artimon_2004 explică (pentru zurick):

Mulțumesc! Mai aștept comentarii!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Carti, jucarii, mancare, incaltaminte.

| AugustinG a răspuns:

Bloc si creion pentru desen. Bloc si acuarele pentru pictura. Sah. Un instrument muzical. Un mp3 player. Casti, toti au nevoie de casti. Si... Ciorapi cu degete.