| Diannaaaa a întrebat:

Am trecut clasa a 9a anul asta si sunt la profilul mate-info. Sunt la Sf.Maria Galati si nu-mi comvine(nu prea conteaza motivele). Am avut media 7, 85 si as vrea sa ma transfer la Dunarea tot mate-info unde stiu ca acolo e ceva mai bine si mai aproape de casa. Dar intrebarea e, ma pot transfera acum? sau din primul semestru? Ultima medie de admitere la dunarea la mate info a fost 8, 01. Si cum se face aceasta transferare?straight faceADica trebuie sa dau diferente? Sau deja e prea tarziu sa ma mai transfer. Va rog spuneti-mi. Dau fundita!happy

Răspuns Câştigător
| LilVmp a răspuns:

Da, merge sa te transferi la filologie, dar va trebui sa dai diferente!

5 răspunsuri:
| LilVmp a răspuns:

Transferul se poate face in prima saptamana, daca nu din al doilea semestru, asta depinde de fiecare liceu...cat despre diferente nu cred deoarece e acelasi profil. Sper ca te-am ajutat!

| Diannaaaa explică:

Si daca vreau sa ma transfer la filologie la acelasi liceu, merge?thinking

| Diannaaaa explică:

Hmm,okey.esti in clasa cu mine?!raised eyebrows cum te cheama?

| Roxy_3209 a răspuns:

Depinde de medie ...transferul se face si dupa ce ai terminat sc si spui la diriginta sau dieriginte ca doresti transferul.la prima saptamana din sc nu cred ca vei mai putea ca poate fii toate locurile ocupate

| intelbv a răspuns:

Draga Diana crede-ma ca suntem colegi anul asta! Si eu vreau acelasi lucru! Eu am fost la Liceul Dunarea si am intrebat acolo ce se poate face si mi-a zis in felul urmator: ca nu se apote face acum al inceput deoarece e impotriva legii ceva de genul in schimb mi-a zis sa revin in semestrul al doilea ca ma poate transfera! Cat despre diferente am vorbit cu un baiat care este de acolo de la liceu si mia zios ca nu trebuie nicio diferenta daca este acelasi profil!