| anonim_4396 a întrebat:

anul asta intru clasa a 8-a si m-am gandit sa dau la un liceu militar...stiu in ce consta proba sportiva si cea de la mate si romana dar nu stiu ce fel este proba psihologica[ce intrebari se pun:-s] si ce fac la vizita medicala.[o sa merg la biroul de informare din judetul meu dar vreau sa stiu dinainte]. sau cei care suneti la lm spuneti-mi ce fel estebatting eyelashes[instructia, acomodarea, proba sportiva, proba psihologica, proba de la mate-romana, etc].

Răspuns Câştigător
| Muffy_9053 a răspuns:

Proba psihologica cuprinde intrebari din care reiese cat de mult iti place lucrul in echipa si tot felul de chestii de genu si acomodarea este grea straight face