| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Deja se apropie perioada in care sunt cam nelinistita.in legatura cu scoala.sunt clasa a V|||-a si nu stiu la ce liceu sa dau.de cateva saptamani ma tot gandesc sa intru la un liceu militar. m`am informat despre proba sportiva, psihologica, etc. dar as vrea sa imi povestiti [ cei care ati fost sau sunteti la un liceu militar] ce fel este.adica ce fel sunt probele, cum se desfasoara programul, etc.Multumesc!kiss

Răspuns Câştigător
| OneMoreChance a răspuns:

Mi-a povestit tata, nu sunt nici grele nici usoare, nici chiar ca antrenamentele de la fortele de elita ale americii dar nici chiar sa stai cu pusca in mana si sa tragi in gaini tongue Nu sunt nici grele nici usoare